Головна » Файли » учебная работа

Концепція розвитку школи
09.11.2010, 15:03
Головні завдання
· Розвиток життєвої компетентності випускника школи: інтелектуальний, фізичний, естетичний розвиток і саморозвиток учнів, їх становлення в якості громадян незалежної демократичної України.
· О володіння учнем культурним досвідом, знаннями, уміннями, навичками, які ляжуть в основу його життєвої компетентності.
· Становлення здатностей, необхідних для успішної життєдіяльності в основних сферах суспільних відносин. · Розвиток мотивації до свідомої самостійної діяльності.
· Удосконалення професійної майстерності , підвищення результативності та якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження компетентнісно-орієнтованої парадигми.
· Удосконалення і відпрацювання ефективних методик та прогресивних технологій навчання.
· Виконання соціального запиту держави.
Проектування рівня та характеру виконання соціального замовлення на освіту, навчання та виховання.
Вивчення побажань щодо змін у системі освіти показало, що пріоритетними для споживачів освітніх послуг є майбутня адаптованість сьогоднішнього школяра та життєвий успіх молодої людини. Школа і надалі буде здійснювати свою місію, сутність якої детермінована як формування особистості, орієнтованої на досягнення життєвого успіху.
Проектування підвищення освітнього та кваліфікаційного рівнів педагогічних працівників, впровадження інноваційних технологій.
Планується створення атмосфери творчого пошуку, вдосконалення професійної майстерності, умов для саморозвитку і розвитку кожного вчителя завдяки дистанційній формі освіти , впровадження інноваційних технологій, створення єдиного інформаційного простору.
Проектування створення умов навчання і виховання школярів
Забезпечення оптимальних умов навчання і виховання учнів через функціонування предметних кабінетів, обладнаних згідно з сучасними вимогами ; зміцнення матеріально-технічної бази комп’ютерного класу, придбання мультимедійної дошки; розширення мережі гуртків та клубів за інтересами учнів.
Проектування управлінської діяльності
Здійснення управлінської діяльності через створення єдиного інформаційного простору; впровадження в практику нетрадиційних форм, інноваційних технологій управління.
Категорія: учебная работа | Додав: School-10
Переглядів: 523 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0