Головна » Файли » учебная работа

Місія школи
09.11.2010, 15:08
Місія школи відображає позицію педагогічного колективу з питань організації і змісту освіти в школі.
У нашому розумінні:
Школа - це простір життя дитини; дитина не повинна готуватися в ній до життя, а повноцінно жити, тому вся діяльність навчального закладу будується так,щоб сприяти становленню життєво компетентної особистості, яка здатна до життєвого проектування, свідомого і творчого визначення і здійснення власного життя.
Призначення школи: створення умов для творчого розвитку всіх членів навчально-виховного процесу з метою підвищення їх компетенцій у різних сферах життя.
Наша місія - забезпечення потреб учнів у підвищенні рівня освіти , задоволення їх інтересів, виходячи з виявлення їх індивідуальних особливостей як суб'єктів пізнання.
Наша перевага в педагогічній діяльності - створення освітнього середовища, що задовольняє потреби учнів у підвищенні рівня освіти в галузі « Інформаційні технології»,забезпечує розвиток і саморозвиток особистостей учнів і вчителів шляхом залучення їх до різноманітних інтерактивних технологій, проектної діяльності.
Сенс нашої роботи - Нехай у школі панують яскрава думка, живе слово і творчість дитини.                                                               В. Сухомлинський
Принципи нашої діяльності - самостійність, активність, творчість,продуктивність,здатність до самонавчання і самовиховання, співпраця всіх учасників навчально-виховного процесу.
Категорія: учебная работа | Додав: School-10
Переглядів: 695 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0